Spolupráca

Veríme v dôležitosť spolupráce s organizáciami a jednotlivcami, ktoré zdieľajú naše vášne – LEGO®, vzdelávanie, technický a kreatívny talent vo všetkých vekových kategóriach. Naša spoločnosť sa zaväzuje k budovaniu silných partnerstiev s týmito skupinami, pretože veríme, že spoločné úsilie prináša neoceniteľné výsledky.

Snažíme sa nadviazať spoluprácu s vzdelávacími inštitúciami, školami a vzdelávacími organizáciami, aby sme spoločne podporili vývoj vzdelávacích programov, ktoré budú motivujúce, interaktívne a prispôsobené potrebám súčasného sveta.

Zároveň si zakladáme na atmosfére pohody a pozitívnej energie. Spolupracujeme s jednotlivcami a skupinami, ktoré si uvedomujú význam príjemného a podporujúceho prostredia. Veríme, že práca a vzdelávanie majú oveľa lepší účinok, ak sú prepojené s radosťou, zábavou a medziľudskými vzťahmi.

Ak aj vy zdieľate naše hodnoty a ciele, srdečne vás vítame, aby ste sa pridali k našej komunite a spoločne tvorili lepšiu budúcnosť pre všetkých. Spoločne môžeme dosiahnuť viac a priniesť radosť a inováciu do životov ľudí na celom svete.


Naše projekty


KOD Akadémia je škola programovania pre deti a mládež. Lekcie vedú profesionálni lektori, aktívne pracujúci v IT oblasti. Používa sa systém Lego Education WeDo 2.0 s robotickým vzdelávacím systémom. U detí by mal zvýšiť záujem o technológie a programovanie. Chcete vedieť viac? Napíšte sem: info@kod-a.sk


BRICKMIC je podcast dvoch týpkov, ktorí rozoberajú rôzne LEGO® témy. Darí sa im, inšpirujú mnoho ľudí a ak ťa zaujímajú neštandardné (ale aj štandardné) kocky, tak si pusti ich podcast napríklad na spotify. Robia to inak, zábavne a dozvieš sa napríklad, čo je “HOT or NOT”. Pusti si to a sprav si svoj názor.